Ekseption

Ekseption

Biz uzun zamanlı ve kapsamlı sonuçların elde edilebilmesi için, profesyonel bakım ürünleri ile eş zamanlı olarak gelişmiş evde bakım ürünlerinin de birlikte kullanılması gerektiğine inanıyoruz .

Ekseption, bu inanca dayalı bir markadır. Önemli cilt sağlığı gelişimi; kırışıklıklar, gevşeklik ve istenmeyen renk değişikliği gibi temel sorunları ele alan profesyonel prosedürleri gerektirir. Ekseption gelişmiş evde bakım ürünleri, gelecekteki hasarın görünümünü önlemeye, sağlıklı cildi korumaya ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini düzeltmeye yardımcı olarak bu sonuçları hazırlar, tamamlar ve korur.
Kimyasal peeling, mezoterapi ve dermal dolgular gibi güçlü klinik uygulamalar ile özelleştirilmiş evde kullanım ürünlerini birleştirerek sağlıklı, daha genç görünümlü cilt elde edilebilir.

Profesyonel Cilt Peelingleri

Güvenli ardışık yüzeysel peelingler, cildin alt katmanlarından itibaren yenilenmesi, kırışıklıkların azaltması, pigmentasyon ve cilt tonunun aydınlatılması için çok etkili tedavilerdir. Sadece bir seanstan sonra cilt dokusundaki iyileşme fark edilir düzeye gelir.

Mezoterapi Çözümleri

Maksimum güvenlik, iyi sonuçlar ve ağrısız mezoterapi tedavileri için en gelişmiş formülasyon ve kalite .

Çapraz Bağlı Hiyalüronik Asit (Dolgular)

Yüzeysel ve derin kırışıklıkları, dudakları ve yüz hacmini düzeltmek için hiyaluronik asit içeren yüksek teknoloji ile üretilmiş dolgular.

Image Description KİMYASAL PEELİNGLER
Image Description CİLT TEMİZLEYİCİLER
Image Description BAKIM ONARIM ÜRÜNLERİ
Image Description MASKELER
Image Description MEZOTERAPİ ÜRÜNLERİ
Image Description DOLGULAR