MICELLAR WATER CLEANSE & PEEL

MICELLAR WATER CLEANSE & PEEL

Likit Makyaj Temizleyici

Polihidroksi asitlerle temizleme ve makyaj çıkarma konusunda yeni bir kavram. Micellar water yağlı ve kombine ciltlerde makyajı ve yabancı maddeleri arındırmak için ferahlatıcı bir temizleyicidir. Bu yeni nesil polihidroksi asitli temizleyici, mikro peeling işlemini gerçekleştirir ve cildin asidik pH'sını geri kazandırır. Yüz, göz ve dudaklarda kullanılabilir. Gözleri yakmaz. Gözenek tıkanıklığı bırakmadan cildi temizler. Temizleme ajanı, iyonik olmayan bir yüzey aktiftir, şekerden elde edilmiştir, cilde ve çevreye çok saygılıdır.

Geleneksel temizleyiciler ve sabunlar çok yüksek akali pH’ya sahiptir. Doğal cilt asit mantosu’nun pH’sı zamanla bozulmasına ve cilt pH’sının yükselmesine neden olur. Zamanla ciltteki enzimatik aktivite bozulur, mikro flora bozulur ve istenmeyen bakteriler normal olmayan bir cilt yapısının oluşmasına neden olur. O nedenle kullanılan temizleyicilerin pH seviyeleri çok önemlidir ve bu konuya özen gösterilmesi gereklidir.

Image Description

Nasıl kullanılır

Her gün iki kez yüz ve boyun üzerine pamuklu bir bezle uygulayın. Su ile iyice yıkayın. En iyi temizlik için monsoon mist tone ile birleştirip bir bakım onarım krem uygulayın.